10.02.2022

14 İL 37 İşyeri Ziyareti…

OLEYİS Sendikası doğu İlleri örgütlenme çalışmaları kapsamında Genel Başkan Vekilimiz Serpil Açıkgöz ve Genel Başkan Yardımcımız Derya Aydoğan; Diyarbakır, Siirt, Adıyaman, Van, Mardin, Kahramanmaraş, Bingöl, Muş, Bitlis, Şırnak, Batman, Malatya, Tunceli ve Şanlıurfa illerini kapsayan 14 il ve toplamda 37 işyerini ziyaret etti. Sendikal örgütlenme ve bilinci ile Hak-İş İl Başkanlarımız ile birlikte Gençlik Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Kurumu ve diğer işyerlerimizde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Sendikal örgütlenmenin engellenemeyeceği ve işçilerin sendikal faaliyetlerine katılması anayasal hakkı ilkesiyle işçilerimizle bir araya geldiler.

Oleyis Sendikası  olarak tüm teşkilatımızla 81 ilde aktif sendikacılığın sahadan bir örneği olarak yeni örgütlenme faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Doğu illerimizde mevcut işyerlerimizi ziyaret ederek işçi hakları, sosyal haklar ve örgütlenme hakları konusunda bilgiler aktararak güncel sorunlar ve çözüm önerileri konusunda verimli toplantılar gerçekleştirdi. Gençlik Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Kurumunda çalışan tüm işçi kardeşlerimizi yuvalarına dönerek sendikal mücadeleye Oleyis Sendikamızda devam etmeleri konusunda çok değerli görüşmeler yaptık. 

DOĞU İLLERİ ÖRGÜTLENME FAALİYETLERİMİZDEN BAZILARI 

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ, Genel Başkan Yardımcısı Sn. Derya AYDOĞAN, Hak-İş İl Başkanımız Hasan Kılınç, Hizmet İş Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Bey  ve Oleyis  Adıyaman İl Temsilcimiz Neşe Hanım ile birlikte Adıyaman KYK Yurt Müdürü sayın Hüseyin Sonkaya’yı  makamında ziyaret ettiler (11 Şubat 2022)

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN, Şanlıurfa Gençlik Spor Yurt Müdürleri Hayriye Doğan ve Zeliha Ağdemir'i makamlarında ziyaret ettiler. (10 Şubat 2022)

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN, Tunceli Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulselam ER’ i makamında ziyaret ettiler. (09.02.2022)

Resim

Resim

 

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN, Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürü İl Müdürü Ebu Bekir Kayhan’ı ziyaret ettiler. (08.02.2022)

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ, Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN ve Hak-İş İl Başkanımız Bünyamin Sögüt ile birlikte Batman Gençlik Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i  ziyaret ettiler (07.02.2022)

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN, Şırnak Hak-İş İl Başkanı Nevzat Uysal’ı ziyaret ettiler (04.02.2022)

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ, Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN ve Kadın Komite Başkanımız Nejla Hanım Şırnak Gençlik Spor İl Müdürü Abdullah Ayar Bey’i ziyaret ettiler. (04.02.2022)

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ, Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN ve Hak-İş İl Başkanımız Ayhan Uygun  ile birlikte Bitlis Gençlik Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış beyi makamında ziyaret ettiler. (03.02.2022)

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ, Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN ve Hak-İş İl Başkanımız Yaşar Kalır bey ile birlikte Muş Gençlik Spor İl Müdürü Emrullah Güler beyi ziyaret ettiler (02.02.2022)Resim

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ, Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN ve Hak-İş İl Başkanımız Abdulmecit Akdemir ile birlikte Bingöl Gençlik Spor Yurt Hizmetleri Müdürü Zülküf Koçinkağ’ı ziyaret ettiler (01.02.2022) 

Resim

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN Diyarbakır Hizmet-İş Şube Başkanı Ercan Kahraman Bey’i ziyaret ettiler. (24.01.2022)

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN, Mardin Hak-İş İl Başkanımız Eşref Cihan beyi ziyaret ettiler. (28.01.2022) 

 

ResimResim

Oleyis Sendikası Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN, Hak-İş İl Bşk. Eşref CİHAN, Hak-İş Teşkilat Temsilcisi Mehmet SEVER, İl Müdürümüz Beytullah BİRLİK'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. (28.02.2022)Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN, Van Öz Sağlık-İş Şube başkanımız Gökhan Öznur beyi ziyaret ettiler. (27.02.2022)

Resim

Resim

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN, Van Gençlik Spor İl Müdürümüz Nevzat İnanç beyi makamında ziyaret ettiler. (27.02.2022)

)Resim

Resim

 

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ ve Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN, Van Hak-İş İl Başkanımız Fatih Akdeniz beyi makamında ziyaret ettiler. (27.02.2022)

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ, Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN ve Siirt Hak-İş İl Başkanımız Bahattin Olğaç beyle birlikte Gençlik Spor İl Müdürü Fırat Akkoyun beyi ziyaret ettiler. (27.02.2022)

Resim

Resim

 

Oleyis Genel Başkan Vekili Serpil AÇIKGÖZ, Genel Başkan Yardımcısı Derya AYDOĞAN ve Diyarbakır Hak-İş İl Başkanımız Ahmet Dinç beyle birlikte Gençlik Spor İl Müdürü Nüammer Uslu Beyi makamında ziyaret ettiler. (27 Ocak 2022)

Resim

Resim