31.12.2020

OLEYİS Genel Başkanı Vedat BÖKE Yeni Yıl mesajı yayımladı.  Genel Başkan Vedat BÖKE yeni yıl dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada şunları aktardı: “2020 yılının dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 salgını ile mücadele ile geçtiğini belirterek, “Kovid-19 salgının 2021 yılında son bulduğu bir yıl olmasını diliyoruz”  

2020 yılını geride bırakarak, yeni umutlar ve iyi dileklerimizle 2021 yılına giriyoruz.  Yeni yılın tüm insanlık için sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. Geride kalan 2020, maalesef Kovid19 salgını başta pek çok zor günler geçirdik.   Tüm dünyayı etkisi altında alan Kovid-19 virüsü, son yüzyılın insanlığın en büyük sağlık krizi olarak tarihe geçti. Salgınla beraber tüm dünya günlerce evlerimize kapanmak zorunda kaldık ve 2021 yılını da bu tedbirlerle evlerimizde karşılayacağız.

Bu zorlu günler ile birlikte sağlık emekçilerimizin takdire şayan mücadelesine şahit olduk.  Yaşanan pandemi dönemi sağlık çalışanları ile birlikte hizmet sektörleri de çok ciddi şekilde etkilendi. Hem sağlıklarını korumak hem de geçim sıkıntıları ile mücadele etmek durumunda kaldı.

Bu zor günlerde en büyük gücümüz, milletimizin birliği, beraberliği ve kardeşliğidir ve bu birlik beraberlikle her zaman olduğu gibi bu süreçleri de aşacağımıza inanıyoruz.  

2021'de daha sağlıklı, mesafelerin olmadığı bir yıl olmasını diliyorum. Yeni yılın, sağlığın, huzurun, kardeşliğin, sevgi ve saygının yılı olması en büyük dileğimdir.” OLEYİS ailemizin yeni yılını kutluyorum, yeni yıl ülkemize, üyelerimize, milletimize ve tüm insanlığa, barış, huzur ve esenlikler getirsin. Ailelerinizle, sevdiklerinizle, mutlu ve huzurlu bir yıl diliyorum." İfadelerinde Bulundu.